Децентралізація - це крок в майбутнє

MINDS

Minds:
спілкуйся вільно та заробляй крипту

Основне про Minds

Minds — це соціальна мережа, заснована на основі Alt-технологій і блокчейну. Свобода, прозорість, конфіденційність і демократія є наріжними каменями соціальної мережі Minds. Його можна використовувати як заміну централізованим Facebook і YouTube. Основна мета- свобода Інтернету.
Свобода Інтернету означає:
- Свобода слова
- Конфіденційність
- Відкритий код
- Самовладдя
- Управління громадою

Історія

Minds був заснований у 2011 році Біллом Оттманом і Джоном Оттманом, як альтернатива таким соціальним мережам,як Facebook, які, на думку засновників, зловживали своїми користувачами.В червні 2015 року на сторінці Facebook яка була пов`язана з Anonymous заохочувала користувачів підтримати Minds та закликали розробників зробити внесок у кодову базу з відкритим кодом служби У січні 2021 року, після того як YouTube і Facebook видалили зі своїх платформ десятки тисяч прихильників Трампа та імовірних прихильників переваги білої раси після нападу на Капітолій Сполучених Штатів у 2021 році на початку того ж місяця, Minds був серед альтернативних додатків, які використовували ці користувачі.

Модерація

У 2018 році у Minds була невелика команда, яка відповідала за контроль вмісту на сайті та не використовувала штучний інтелект для виявлення вмісту, який порушував умови обслуговування сайту. У травні 2019 року Wired писав, що команда модераторів Minds складалася з «близько п’яти» осіб і що компанія перебуває в процесі формування «системи присяжних», яка буде видаляти контент на основі голосів своїх користувачів. У серпні 2019 року Оттман сказав для NPR, що вони нещодавно запровадили систему журі, яка дозволяє користувачам,які вважають, що модерація їх вмісту була несправедливою, звертатися до випадково обраного журі з дванадцяти осіб, що складається з інших користувачів.